Кошик
Немає відгуків, додати
067 499 77 51
Контакти
Грасфілд
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380674997751Валентин Леонидович
УкраїнаКиївГоловний офіс - вул.Семена Скляренка, 1 А (3-й поверх) та наш центральний склад за адресою м.Житомир, Киїівське шосе,143
+380674997751
+380674997751
+380674997751
Мапа

Змішувальна заправна станція HANDLER IV

Одним з найбільших головних болів у сільськогосподарському обприскуванні є безпечне завантаження вашої продукції з захисту рослин, змішування та транспортування до обприскувача в максимально короткий час, при цьому мінімізуючи контакт із продуктом. Handler є фірмовою лінією хімічних систем обробки, яка дозволяє швидко, легко та безпечно змішувати та завантажувати сільськогосподарські хімікати в оприскувачі, літаки та системи тягових баків. Спочатку розроблений канадським фермером, який втомився від того, щоб піднятися на свій обприскувач, щоб скинути галонні глечики з хімічної речовини. Доступний у 20 різних моделях і завантажений з інноваційними можливостями, Handler був перевірений на десятках тисяч фермерських господарств у всьому світі, щоб скоротити час, необхідний для належного змішування та завантаження розпилювача. Ключ до успішної операції з обприскування полягає в тому, щоб витрачати менше часу на завантаження та більше часу на розпилення, все це, не жертвуючи безпекою. Handler об'єднує безпеку, швидкість та ефективність у пристрій, який стане живим джерелом будь-якої операції обприскування.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку