Кошик
9 відгуків

Грасфілд ТОВ

+38 067 499 77 51
+380674997751

Змішувальна заправна станція HANDLER IV (Canada)

Однiєю з головних задач сільськогосподарського обприскування є безпечне завантаження, змішування, транспортування вашої продукції з захисту рослин до обприскувача в максимально короткий час, при цьому мінімізуючи контакт із продуктом.

Handler є фірмовою лінією хімічних систем обробки, яка дозволяє швидко, легко та безпечно змішувати та завантажувати сільськогосподарські хімікати в оприскувачі, літаки та системи тягових баків.

Вперше був  розроблений канадським фермером, який втомився піднiматися на свій обприскувач, щоб скинути галонні глечики з хімічної речовини. Доступний у 20 різних моделях і завантажений з інноваційними можливостями.

Handler був перевірений на десятках тисяч фермерських господарств у всьому світі, з метою скорочення часу, необхідного для належного змішування та завантаження розпилювача.

Ключ до успішної операції з обприскування полягає в тому, щоб витрачати менше часу на завантаження та більше часу на розпилення, при цьому не жертвуючи безпекою.

Handler забезпечує ефективність, швидкість та безпеку пристрою, який стане надiйним джерелом будь-якої операції обприскування.

 

Завантажити каталог запасних частин Handler IV

https://drive.google.com/file/d/1K6KSqXG9sH6dge72MSA0zhIOxT6Rsw-t/view?usp=sharing