Кошик
9 відгуків

Грасфілд ТОВ

+38 067 499 77 51
+380674997751

Сервісне обслуговування агротехніки

Топ продаж
  • Послуга

770 грн./година

+380674997751
Валентин Леонідович
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сервісне обслуговування агротехніки
Сервісне обслуговування агротехнікиПослуга
770 грн./година
+380674997751
Валентин Леонідович

Опис

На сьогоднішній день компанія Grassfield (Грасфілд) являється також сертифікованим технічним центром з гарантійного та післягарантійного обслуговування, ремонту, продажу запасних частин до таких світових брендів як: John Deere, Dieci, Manitou, Merlo, Claas, Bobcat, Yetter, Zuern, Laforge, Perrein, Gutler, Blu-Jet, Regent та ін.

Наші клієнти звикли отримувати максимального результату від експлуатації техніки, пред'являючи найвищі вимоги до сервісу та постачанні запасних частин. Одне з головних стратегічних завдань компанії - сервісне обслуговування і ремонт техніки в найкоротші терміни. Grassfield має в своєму розпорядженні стратегічно сформований склад запчастин та сервісну службу.

Спектр виконуваних нами робіт дуже широкий. Він включає в себе навчання механізаторів, передпродажну підготовку техніки, введення її в експлуатацію, гарантійне та післягарантійне техобслуговування і ремонт, налаштування і регулювання машин для високоефективної експлуатації.

Наш сервісний центр оснащений необхідним ремонтним і спеціальним обладнанням для проведення ремонтів різних видів складності, тестування та діагностики (у тому числі комп'ютерної) гідравлічних, електричних систем, систем кондиціонування повітря.

Вартість послуг сервісних інженерів складає 550 грн/година, та 5,5 грн за один кілометр пробігу сервісного автомобіля.

Інформація для замовлення

  • Ціна: 770 грн./година