Продавец Грасфілд Grassfield развивает свой бизнес на Prom.ua 3 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
Нет отзывов, добавить
Грасфілд ТОВ
+380674735866
+380673219905
+380672408341
+380674997751

Тракторні сидіння Sears Seating (Great Britain)

Тракторні сидіння Sears Seating підвищать продуктивність на 17%

Заснована в 1855 році компанія Sears Manufacturing Company (Великобританія) стала  першим розробником спеціалізованих сидінь для сільськогосподарських, будівельних і  промислових машин. З'явившись на ринку, компанія Sears відразу завоювала репутацію постачальника технологічно передових виробів, що володіють недоступними для конкурентів комфортом та довговічністю. Такі якості стали відмінною рисою продукції компанії Sears - провідного в світі виробника сидінь для позашляхових машин. Компанія досі з гордістю зберігає положення лідера завдяки прогресивним інноваціям.

Прагнення підтримувати провідні технологічні позиції в області сидінь для позашляхових машин привело до того, що сьогодні компанія Sears представила інноваційний і абсолютно новий ряд підвісок, включаючи Airide® LNF, а також варіанти підвісок з комп'ютерним управлінням (активна VRS® і активна VES®), які здатні знизити частотні характеристики наших підвісок до величин менше 0,5 Гц. Для оператора це означає підвищений комфорт, поліпшені характеристики при русі машини і ще більше зниження вібрацій. Перше сидіння з активною підвіскою було розроблено компанією John Deere & Co. і запущено у виробництво в 2001 р.

Концепція активної підвіски була визнана як великий прорив в технології виробництва сидінь, який був удостоєний золотої нагороди на виставці "Інновації в сільськогосподарській техніці" в 2001 р. Це нововведення складається з системи механізму гідравлічного приводу / клапана / контролера / датчика, які впливають на важільний механізм підвіски для усунення вібрацій, що передаються від автомобіля чи трактора. Успіх сидіння з активною підвіскою John Deere привів до того, що компанія Sears впровадила інноваційний і сучасний, абсолютно новий ряд підвісок, включаючи активну версію "системи зниження вібрацій" (VRS®), здатних знизити номінальні частотні характеристики підвісок до значень нижче 0,5 Гц. Для оператора це означає підвищений комфорт, поліпшені характеристики при русі машини, збільшену продуктивність і підвищену комфортність.

Основним напрямком компанії Sears Seating є виготовлення сидінь для сільськогосподарської техніки, тягачів та спец техніки з широким модельним рядом.

Завантажити каталог запасних частин до сидінь Sears Seating

https://drive.google.com/file/d/1PtYMJSLxQX_RaD8KIx__skUJXGfTB6xf/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1PXIaeolyTppLrd4ZvO58mpl8-ezrN2Ce/view?usp=sharing