Кошик
Немає відгуків, додати
067 499 77 51
Контакти
Грасфілд
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380674997751Валентин Леонидович
УкраїнаКиївГоловний офіс - вул.Семена Скляренка, 1 А (3-й поверх) та наш центральний склад за адресою м.Житомир, Киїівське шосе,143
+380674997751
+380674997751
+380674997751
Мапа

Тракторні сидіння Sears Seating

Тракторні сидіння Sears Seating

Заснована в 1855 році компанія Sears Manufacturing Company (Великобританія) стала першим розробником спеціалізованих сидінь для сільськогосподарських, будівельних і промислових машин. З'явившись на ринку, компанія Sears відразу завоювала репутацію постачальника технологічно передових виробів, що володіють недоступними для конкурентів комфортом та довговічністю. Такі якості стали відмінною рисою продукції компанії Sears - провідного в світі виробника сидінь для позашляхових машин. Компанія досі з гордістю зберігає положення лідера завдяки прогресивним інноваціям.

Прагнення підтримувати провідні технологічні позиції в області сидінь для позашляхових машин привело до того, що сьогодні компанія Sears представила інноваційний і абсолютно новий ряд підвісок, включаючи Airide® LNF, а також варіанти підвісок з комп'ютерним управлінням (напівактивна VRS® і активна VES®), які здатні знизити частотні характеристики наших підвісок до величин менше 0,5 Гц. Для оператора це означає підвищений комфорт, поліпшені характеристики при русі машини і ще більше зниження вібрацій. Перше сидіння з активною підвіскою було розроблено компанією John Deere & Co. і запущено у виробництво в 2001 р.

Концепція активної підвіски була визнана як великий прорив в технології виробництва сидінь, який був удостоєний золотої нагороди на виставці "Інновації в сільськогосподарській техніці" в 2001 р. Це нововведення складається з системи механізму гідравлічного приводу / клапана / контролера / датчика, які впливають на важільний механізм підвіски для усунення вібрацій, що передаються від автомобіля чи трактора. Успіх сидіння з активною підвіскою John Deere привів до того, що компанія Sears впровадила інноваційний і сучасний, абсолютно новий ряд підвісок, включаючи напівактивну і активну версію "системи зниження вібрацій" (VRS®), здатних знизити номінальні частотні характеристики підвісок до значень нижче 0,5 Гц. Для оператора це означає підвищений комфорт, поліпшені характеристики при русі машини, збільшену продуктивність і підвищену комфортність.

Основним напрямком компанії Sears Seating є виготовлення сидінь для сільськогосподарської техніки, тягачів та спец техніки з широким модельним рядом.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку